אודות Shakaroff

בוטיק תכשיטי היוקרה של SHAKAROFF ממוקם בקומפלקס הבניינים של הבורסה הישראלית ליהלומים.
אנחנו בSHAKAROFF מאמינים שכל תכשיט הוא יצירת אמנות, ולכן מרבית קולקציית התכשיטים שלנו מיוצרת בסדרות מוגבלות. אנו שמים דגש מיוחד על הזמנות אישיות מלקוחות ויצירת תכשיט ייחודי וחד פעמי.
כחברת בוטיק התחייבנו לעצמנו ולקהל לקוחותינו לתהליך ייצור שנעשה כל כולו “בבית”, החל מקניית חומר הגלם האיכותי ביותר, דרך הליטוש והעיצוב, ועד לשיבוץ ולמוצר המוגמר.
המיקום המרכזי בתוך בורסת היהלומים, והעובדה שתהליך הייצור מתבצע על ידינו במקום, מאפשרים לנו להבטיח כי אכן כל שלבי הייצור נעשים בקפדנות ובאיכות ללא פשרות, ולקבוע מחירים הוגנים ללא מתווכים ושירותי הפצה.
החומרים בהם אנו משתמשים נבחרים בקנאות – כל היהלומים של SHAKAROFF נושאים תעודות גמולוגיות המעידות על היותם מהאיכות הגבוהה ביותר, וכן כי היהלומים נכרו בצורה חוקית והוגנת, ואינם יהלומי קונפליקט מכל סוג. כמו כן, אנו משתמשים בזהב 18K בלבד.
בנוסף, ההקפדה והדיוק בכל שלב הייצור והאמונה שלנו באיכות של כל פריט היוצא מהבוטיק, מאפשרים לנו להעניק אחריות לכל החיים בכל רכישה של תכשיט SHAKAROFF.
אנו מזמינים אתכם לביקור אישי ללא התחייבות בבוטיק SHAKAROFF, להתרשם מהתכשיטים הייחודיים ולקבל הסבר והדרכה אודות עולם התכשיטים וקנייה נכונה של יהלומים.